Fizjo-Mediq
zespół specjalistów

Nazywam się Rafał Suski. Jako właściciel firmy działającej pod szyldem Fizjo-Mediq bardzo się cieszę, że chcesz dowiedzieć się o nas więcej i odwiedzasz tę podstronę. Zespół, który zaraz poznasz jest nieustannie doskonalony od 2009 roku. Każdy z nas jest nieco inny. Każdy, ma nieco odrębną specjalizację. Co jednak najważniejsze - wspólnie oraz każdy z osobna stale podnosimy nasze kompetencje. W naszej pracy ważna jest nie tylko indywidualna praca z pacjentem, ale czasami niezbędna jest także praca grupowa w gronie najlepszych specjalistów o węższych specjalizacjach. Pozwala to szerzej spojrzeć na dany przypadek i dobrać rozwiązania najlepsze dla pacjenta. Dlatego też pracujemy zespołowo zawsze mając na celu nie tylko szybkie leczenie, ale przede wszystkim trwałe usunięcie przyczyny.

Mnie poznasz klikając na:

RAFAŁ SUSKI

Z dumą przedstawiam Państwu zespół moich najbliższych współpracowników:

Izabela Jakubowska, Olena Pron, Artur Pełszyk.

Izabela Jakubowska

Jestem absolwentką studiów magisterskich (kierunek fizjoterapia) oraz studiów doktoranckich na Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu, gdzie w 2017 roku obroniłam pacę doktorską i uzyskałam tytuł naukowy doktora nauk o kulturze fizycznej. Doświadczenie zawodowe w pracy z pacjentami zdobywam w placówkach publicznych i prywatnych. Pracuję z dziećmi powyżej 4 roku życia, osobami dorosłymi w tym również z kobietami ciężarnymi. Ponad 13- letnie doświadczenie w pracy oraz kursy doszkalające pozwalają wykorzystać mi wiedzę medyczną, aby przeprowadzić wywiad chorobowy i ustalić diagnozę czyli określić zaburzenie funkcjonalne, z którym przychodzi pacjent. Dzięki temu, staram się zaproponować skuteczny program rehabilitacji i już po pierwszej wizycie pacjent otrzymuje ode mnie indywidualny plan ćwiczeń domowych.

Szczególnym obszarem moich zainteresowań zawodowych są zaburzenia równowagi ciała, co w praktyce przekłada się na wszelkiego rodzaju zaburzenia statyki ciała, asymetrię układu ruchu.

Prywatnie jestem mama dwójki dzieci, lubię sport, szczególnie lekkoatletykę.

Olena Pron

Jestem absolwentką medycznej szkoły w Starobielsku na kierunkach pielęgniarstwo oraz masaż. Ukończyłam Wschodnioukraiński Uniwersytet Narodowy na Wydziale Psychologii i zdobyłam kwalifikacje w zawodzie psycholog, nauczyciel psychologii. Obecnie studiuję w Wyższej Szkole Nauk o Zdrowiu w Bydgoszczy na kierunku fizjoterapia.

Ponad 30 letnie doświadczenie zawodowe zdobywałam w szpitalu w Stanicy Ługańskiej oraz w Centrum medycznym w Ługańsku.

Od 2018 r. pracowałam w gabinecie masażu Strefa Relaksu w Wolominie. Od 2021 r. zaczęłam współpracę w placówce Fizjo-mediq rehabilitacja w Wołominie. Wykonuję zabiegi masażu medycznego z elementami terapii manualnej w dolegliwościach bólowych kręgosłupa oraz stawów obwodowych. Zajmuję się również wykonywaniem masażu Kobido jako lifting twarzy.

Artur Pełszyk

Jestem absolwentem Wydziału Wojskowo – Lekarskiego, Uniwersytetu Medycznego w Łodzi kierunek Fizjoterapia. Już w trakcie studiów ukończyłem kurs masażu w Studium Naturalnych Metod Leczenia „Medikon” i zacząłem prywatną praktykę. W tym samy okresie rozpocząłem praktykować jogę i po ukończeniu wielu szkoleń oraz studiów, rozpocząłem pracę w placówce Yoga Medica znajdującej się na warszawskim Mokotowie. W pracowni Yoga Medica prowadziłem głównie zajęcia terapeutyczne dla osób z problemami zdrowotnymi narządu ruchu (problemy z kręgosłupem i stawami obwodowymi). W tym samym czasie rozpocząłem pracę w NZOZ Rehabilitacja Lecznicza, gdzie przez wiele lat nabierałem doświadczenia w pracy z pacjentami z problemami ortopedycznymi, jak i neurologicznymi. W 2015 roku zdobyłem tytuł Terapeuty Manualnego w Modelu Holistycznym, a w 2016r. ukończyłem kurs specjalistyczny i jestem w trakcie zdobywania tytułu specjalisty II°.

Od 2014 do 2020r. pracowałem w gabinecie HOLIMEDICA, gdzie rozpoczęła się moja przygoda ze stawami skroniowo – żuchwowymi i współpraca z wieloma specjalistami z tej dziedziny (między innymi: stomatologami, ortodontami, logopedami). W roku 2017 ukończyłem kurs CRAFTA dotyczący problemów w obszarze czaszkowo-żuchwowym i czaszkowo-twarzowym, a w 2018r. kurs Prof. Mariano Rocabado z zakresu ”Dysfunkcji czaszkowo-szyjnych i czaszkowo-kręgosłupowych”. Od 2016r. zacząłem współpracować z ASQ Rehabilitacja, gdzie zdobyłem doświadczenie w pracy z dziećmi z różnego rodzaju niepełnosprawnościami ale również wadami postawy, jak i wspomagając pracę logopedy, czy ortodonty. Obecnie jako rehabilitant pracuję w Niezwyczajnej Szkole Specjalnej, gdzie mam pod opieką dzieci z różnym rodzajem niepełnosprawności.

Rafał Suski

Jestem absolwentem studiów magisterskich oraz doktoranckich na kierunku fizjoterpia na Akademii Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie. Aktualnie jestem studentem osteopatii, 4-letnich studiów podyplomowych w Still Academy of Osteopathy. Doświadczenie zdobywałem zarówno w państwowych jak i prywatnych placówkach medycznych w kraju i za granicą. Kierując się pasją założyłem Fizjo-Mediq Rehabilitacja.

Moja praca koncentruje się na zastosowaniu holistycznego podejścia do człowieka jako integralnej całości, nie skupiając się tym samym wyłącznie na dolegliwościach, z którymi pacjent się zgłasza. Szersze spojrzenie na problemy zdrowotne pacjentów pozwala mi zastosować odpowiedni rodzaj terapii, która będzie najbardziej skuteczna w powrocie do zdrowia. Ponad 13 letnie doświadczenie w pracy oraz liczne kursy doszkalające pozwalają mi wykorzystać wiedzę medycyny konwencjonalnej oraz niekonwencjonalnej, aby postawić szybką i trafną diagnozę, po której leczenie jest dużo efektywniejsze.